17/11/2018

COLLECTION LIBRE 2018

MAXIMALISME DE CHANEL

Wyjątkowa gwiazdkowa COLLECTION LIBRE, jak co roku, ściśle powiązana jest z duchem Chanel. Każda kolekcja tworzy swoje unikatowe talizmany, które służą za wyznacznik w nadchodzącym sezonie. Dla COLLECTION LIBRE 2018, Lucia Pica przyjmuje za talizman ukochaną ikonę lwa Gabrielle Chanel, oddając wzniosłość i intensywność sezonu świątecznego. „Kobieta, która nosi MAXIMALISME DE CHANEL, nie ukrywa się, uwielbia przyciągać wzrok” - dodaje.

Metaliczne faktury, połyskujące i odbijające światło nieszablonowe kolory. To one budzą w nas mieszankę pozytywnych uczuć i wewnętrznej spójności. Kolory mają inspirować, zaskakiwać. 

CRÉATION EXCLUSIVE LE LION DE CHANEL

Rozświetlacz z limitowanej edycji, ozdobiony ikoną lwa Gabrielle Chanel. Za jednym pociągnięciem rozświetla cerę i ubiera skórę w subtelne złote pigmenty. 

IMG_7472.JPG
IMG_7466.JPG
IMG_7462.JPG
IMG_7467.JPG
IMG_7464.JPG

CRÉATION EXCLUSIVE OMBRE PREMIÈRE POUDRE

Jedwabiste i metaliczne cienie do powiek stworzone po to, by mieszać je ze sobą, budować warstwowe krycie, lub pozostawić jedynie subtelny akcent. 

IMG_7471.JPG
IMG_7468.JPG

LA PALETTE CARACTÈRE

Ekskluzywna paleta pomadek do ust w odcieniach czerwieni. Intensywne kolory przechodzą w te łagodniejsze, idealne na co dzień. Satynowe, aksamitne i matowe wykończenie. Genialna propozycja na świąteczny prezent!

IMG_7473.JPG

#COLLECTIONLIBRE

#CREATEYOURSELF